Podstrona: Zmarł Doktor Stanisław Hertyk / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zmarł Doktor Stanisław Hertyk

2021-02-02 , red.  Marta Jagiełowicz
kategoria: Odeszli od nas
Zmarł Doktor Stanisław Hertyk

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

dr. inż. Stanisława Hertyka (19262021),

emerytowanego Pracownika naukowo-dydaktycznego Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Rzeszowie i Politechniki Rzeszowskiej, Kierownika Zakładu Technologii Chemicznej w latach 1975–1985 i Pracowni Technologii Chemicznej
w latach 1985–1991.

Odszedł od nas wybitny Naukowiec i Organizator, zasłużony i ceniony Pracownik,
Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń studentów, Powstaniec Warszawski.

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia

składają

Rektor, Senat, Rada Uczelni oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 5 lutego br. (piątek) o godz. 14.00 w Warszawie na Wojskowym Cmentarzu Powązkowskim.